skip to Main Content
Klub Mladih UBHH „Prsten“ Sudjelovao Na „Božićnom Humanitarnom Malonogometnom 3X3 Turniru“

Klub Mladih UBHH „Prsten“ sudjelovao na „Božićnom humanitarnom malonogometnom 3X3 turniru“

Klub Mladih Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata „Prsten“ je sudjelovao na Božićnom humanitarnom malonogometnom 3X3 turniru, koji je bio pod organizacijom Mladeži HDZ-a BiH. Malonogometni turnir je održan 4. studenog 2021. godine u dvorani „Dalibor Perković Dali“ u Livnu. Kako je prije navedeno turnir je humanitarnog karaktera, a prikupljeni novac će biti doniran Marijanskoj vinkovskoj mladeži.

Hvala dečkima koji su igrali ispred Kluba mladih UBHH „Prsten“, i ekipi koja ih je budno pratila s tribine. Ovom skromnom gestom smo nadamo se doprinijeli ovoj humanitarnoj aktivnosti, u kojoj djeluju mladi ljudi.

Hvala Mladeži HDZ-a BiH na pozivu!

Prvo, drugo i trećeplasiranima čestitamo od srca!

Najveći pobjednik neka bude humanost!

Back To Top