skip to Main Content
Konstituirajuća Skupština Ogranka Kluba žena HNŽ-a UBHH Prsten

Konstituirajuća skupština Ogranka Kluba žena HNŽ-a UBHH Prsten

NAJAVA: Konstituirajuća skupština Ogranka Kluba žena HNŽ-a UBHH Prsten održat će se u petak, 19. lipnja 2020.godine s početkom u 18.30  u Hrvatskom domu H.S. Kosača u Mostaru. Na Skupštini će biti konstituiran Ogranak Kluba žena HNŽ-a UBHH Prsten  te rukovodeća tijela Ogranka.

Istoga dana, bit će održana i  3. sjednica  Upravnog odbora UBHH Prsten u proširenom sastavu u dvorani restorana Romanca u Mostaru na kojoj će se, između ostaloga, razgovarati o prijedlogu mjera za ublažavanje posljedica Korona pandemije i  o održavanju središnjeg skupa na kojemu će biti predstavljen program Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata Prsten za naredni period, a u organizaciji inicijativnog odbora Kluba poduzetnika UBHH Prsten.

Back To Top