skip to Main Content
MONS. PALIĆ PREUZEO SLUŽBU MOSTARSKO-DUVANJSKOG BISKUPA!

MONS. PALIĆ PREUZEO SLUŽBU MOSTARSKO-DUVANJSKOG BISKUPA!

Svečanosti preuzimanja službe mostarsko-duvanjskog biskupa i apostolskoga upravitelja trebinjsko-mrkanskoga, blagdan Uzvišenja sv. Križa, na svetkovinu obljetnice posvete mostarske stolnice Marije Majke Crkve u Mostaru nazočili su brojni uzvanici iz političkog i svjetovnog života Hrvata BiH i Republike Hrvatske među kojima su predsjednik HDZ-a BiH i Hrvatskog narodnog sabora dr. Dragan Čović sa izaslanstvom i hrvatski premijer Andrej Plenković sa izlaslanstvo!
Na svečanoj svetoj misi ispred mostarske Katedrale, pod kojom je biskup mons. Petar Palić preuzeo službu biskupa mostarsko-duvanjskog  i apostolskog upravitelja trebinjsko-mrkanskog od mons. Ratka Perića nazočila je u ime Predsjedništva Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata “Prsten” prof.dr.sc. Mirjana Miličević.
Back To Top