skip to Main Content
Održana 3.sjednica Upravnog Odbora UBHH „Prsten“

Održana 3.sjednica Upravnog odbora UBHH „Prsten“

Održana 3.sjednica Upravnog odbora UBHH „Prsten“

Dana 19.6.2020.godine održana je 3. sjednica  Upravnog odbora UBHH Prsten u proširenom sastavu u dvorani restorana Romanca u Mostaru na kojoj se raspravljalo o donesenim ekonomskim mjerama za ublažavanje posljedica Korona pandemije u njihovoj primjeni (paket federalnih i županijskih mjera) i o prijedlogu mjera za revitalizaciju  gospodarstva u drugoj fazi pomoći koje će  ispred UBHH „Prsten“ biti upućene institucijama vlasti FBiH.

Razmotren je i prijedlog održavanja središnjeg skupa na kojemu bi se okupljenim poduzetnicima predstavila Udruga  „Prsten“ u BiH i na kojemu bi bio utemeljen  Klub poduzetnika Udruge bosanskohercegovačkih Hrvata „Prsten“.

 

Back To Top