skip to Main Content
Otvorena Humanitarna Izložba Slika Koju Je Organizirala Udruga Za Down Sindrom Mostar

Otvorena humanitarna izložba slika koju je organizirala Udruga za Down sindrom Mostar

U Mostaru je 20. prosinca u Galeriji Hrvatskog doma Herceg Stjepan Kosača u Mostaru  otvorena humanitarna izložba slika koju je organizirala Udruga za Down sindrom Mostar pod  pokroviteljstvom predsjednika vlade HNŽa gosp. Nevenka Hercega.

Naša Udruga Prsten je po drugi put suorganizator ovog događaja u smislu pronalaska potencijalnih kupaca izloženih djela.
Ogranak Kluba žena HNŽ-a je uspješno realizirao ovu aktivnost na način da je i jedan broj članica Ogranka sudjelovao u kupovini slika a sve sa ciljem pomoći Udruzi Down sindrom u nastavku terapije za djecu i omladinu u cilju njihove inkluzije u društvo.
Ova izložba je jedna od aktivnosti koju Udruga za Down sindrom provodi i ove godine u sklopu njihove kulturne manifestacije “U susret Božiću”.
Umjetničke slike su dar Akademije likovnih umjetnosti Sveučilišta u Mostaru a izložba ima prodajni karakter a traje do 8. siječnja.
Sinošnjoj izložbi je nazočila predsjednica Ogranka Kluba žena GNŽa, Ivanka Galić te veći broj članica Prstena.

Back To Top